فراخوان شماره ۸۱

با سلام و تقدیم احترام به دوستان عزیز

مرد محترمی از ساری پس از ۱۰ سال کار در پتروشیمی، تصمیم به سرمایه گذاری در شغلی آزاد می نماید که پس از مدتی، کار به نتیجه نرسیده و به ورشکستگی ایشان و بدهکار شدن او تا مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان و محکومیت ایشان به حبس تا تسویه بدهی می انجامد. مطابق با رای دادگاه، با فروش زمین و ساختمان نیمه تمام آن و همچنین منزل و خودرو شخصی و برخی اقلام دیگر، بدهی ایشان به ۴۰ میلیون تومان کاهش یافته که ۲۰ میلیون تومان از آن را خیرین ساری به صورت وام بلاعوض تقبل نموده اند. با مذکرات انجام شده با طلبکار ۲۰ میلیونی، ایشان به گرفتن ۱۰ میلیون از بدهی خود رضایت داده است که تا کنون ۲ میلیون از آن فراهم گردیده است.

فرد مقروض  تقبل نموده است در قبال دریافت وام، مبلغ دریافی را به صورت اقساط  بازگرداند. خانواده (همسر و دو پسر) نامبرده تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته اند و یکی از پسران به علت این مشکل ۲ سال است که ترک تحصیل کرده و به دنبال کار می باشد. همچنین مادر خانواده جهت تهیه هزینه های جاری زندگی و اجاره خانه مجبور به انجام کارهای نظافت در منازل می باشد.

حال بیاید همت کنیم و مبلغ هشت میلیون تومان جمع آوری نموده و به صورت وام قرض الحسنه بلند مدت در اختیار این خانواده محترم قرار دهیم. همچنین اگر بشود تا حدی از این مبلغ را به صورت بلاعوض فراهم نمود، می توان از فشار این خانواده جهت بازپرداخت کم نمود.

منتظر دستان پر مهر شما هستیم؛ اجرتان با خدا

کماکان در صورت جمع آوری بیش از مبلغ مورد نیاز، مازاد آن صرف موارد خیر بعدی خواهد شد.